Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ücretsiz sinema günleri devam ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin, her ay farklı gösterim programlarıyla ücretsiz düzenlediği sinema günlerinin nisan programı Kültür ve Kongre Merkezi’nde sona erdi. Sinema günleri kapsamında hafta sonu gösterime giren “Neşeli Dalgalar”, “Cesur Kahramanlar (Ejderha Büyüsü)” ve “Satıcı” filmleri, çocuklar ve yetişkinler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

3 film, 20 gösterim

Sinema günlerinin nisan ayı programında animasyon türünde “Neşeli Dalgalar” ve “Cesur Kahramanlar”, dram dalında ise 89. Oscar Ödülleri’nde “En İyi Yabancı Film” ödülünü alan yönetmenliğini İranlı Asghar Farhadi’nin yaptığı “Satıcı” filmleri, çocuk ve yetişkin izleyiciyle buluştu. Nisan ayı programında 10 gün boyunca devam eden ücretsiz sinema günlerinde çocuklara hafta içi ve hafta sonu toplam 14, yetişkinlere yönelik ise 6 gösterim yapıldı. Büyükşehir Belediyesinin yoğun ilgi gören sinema günleri etkinliği devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Dezavantajlı öğrencilere ücretsiz İngilizce ve İtalyanca kursu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri