Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gezer, köy köy dolaşarak yeni hükümet sistemini anlatıyor

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer ve beraberindeki heyet referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bağlar ilçesinde bağlı mahallelerin yanı sıra köyleri de dolaşan Gezer ve beraberindeki heyet yeni sistemin getirileri hakkında vatandaşları bilgilendiriyor. Gezer ve heyeti gittikleri köylerde broşör dağıtarak 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandumun önemini anlatıyor. Mevcut sistemin Türkiye’ye yetmediğini belirten Gezer, yeni sistem ile birlikte ülkenin gücüne güç katacağını kaydetti. Vatandaşlarla sohbet edip, referandum ve yeni sistemin kazanımlarını anlatan Gezer, Şuanki mevcut sistem Türkiye’yi kaldırmıyor. Türkiye’ye dar gelen bu sistem 16 Nisan referandumunun ardından değişerek, ülkenin önünü açacaktır. Referandum sıradan bir seçim değil, Türkiye’nin kaderini belirleyecek önemli bir seçimdir. 16 Nisan Türkiye’nin kalkınması ve gelişmesi için bir milad olacaktır. Sandıktan evet çıkması ile Türkiye gücüne güç katacak ve gelecek nesillere daha mutlu yarınlar bırakacaktır. Geleceğimiz için, çocuklarımız için sandığa gidip evet oyu vermeliyiz dedi.

Vatandaşlarla sohbet edip yeni hükümet sisteminin getirilerini anlatan Gezer ve beraberindeki heyet ayrıca gittikleri her yerde 1 Nisan tarihinde Diyarbakır’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı mitinge de davette bulundu.

Bir önceki yazımız olan Gecekondu bölgesinde mıntıka temizliği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri