Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diyarbakır’da İHA’nın 15 Temmuz sergisine yoğun ilgi

’nın birçok ilde olduğu gibi, Diyarbakır’da da 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü nedeniyle, darbe geçesinde yaşananların hafızalardan silinmemesi amacıyla, “Tarihe tanıklık, oradaydık unutmadık, unutturmadık” sloganıyla düzenlediği sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Darbe girişimi gecesinde çekilmiş 65 fotoğrafın yer aldığı sergiyi gezen vatandaşlar, hem tarihe hem de FETÖ’nün hain darbe girişimine tanıklık ediyor.

“Fotoğrafları görünce tüylerim diken diken oldu”

Sergiyi gezen vatandaşlardan Hüseyin Aslan, fotoğrafları görünce tüylerinin diken diken olduğunu belirterek, “O hain darbe teşebbüsünün bir daha yaşanmamasını dilerim. Hain darbe girişiminde şehit düşen vatandaşlara Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabır dilerim. Milletçe elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Başarılı bir çalışma ile karşılaştık. Sergide emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Biz Diyarbakır halkı olarak her zaman bu gibi saldırıların ve hain girişimlerin karşısında olacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Büyükşehir Belediyesi, personelini sağlık taramasından geçiriyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri