Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Dicle Elektrik’te futbol heyecanı finallerle sürüyor

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi ve Dicle Elektrik Yatırım Anonim Şirketi sorumluluk bölgesinde bulunan Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman; Siirt ve Şırnak il müdürlüklerindeki departmanlarda görevli personeller, kurdukları futbol takımları ile 15 gün boyunca kıyasıya mücadele etti. İllerde yapılan gurup müsabakalarının sonunda Siirt’te proje tesis yöneticiliği, Batman’da enerji kayıpları yöneticiliği, Şanlıurfa’da dicle enerji yatırım, Mardin’de enerji kayıpları yöneticiliği, Şırnak’da DEPSAŞ İl Müdürlüğü, Diyarbakır’da Dicle Enerji Yatırım ve Genel Müdürlük gurubunda ise müşteri teknik hizmetleri müdürlüğü birinci olarak çeyrek finale adını yazdırdı. Çeyrek finalde Siirt’te Proje Tesis Yöneticiliği ile Batman Enerji Kayıpları Yöneticiliği, Şanlıurfa Dicle Enerji Yatırım ile Mardin Enerji Kayıpları Yöneticiliği ve Diyarbakır Dicle Enerji Yatırım ile Genel Müdürlük Müşteri Teknik Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri karşı karşıya gelirken Şırnak DEPSAŞ İl Müdürlüğü bay kalacak.

Yarı finalde ise ilk 2 maçın galipleri karşılaşırken, 3. maçın galibiyle bay olan Şırnak takımı 2 Nisan Pazar günü karşı karşıya gelecek. Çeyrek ve yarı final maçları Diyarbakır’da oynanacak:

Bu müsabakaların galipleri ise 5 nisan çarşamba günü oynanacak ve hayli çekişmeli geçmesi beklenen final maçında karşılaşacak. Final maçı ile 15 marttan bu yana büyük bir heyecan içerisinde devam eden Dicle Elektrik halı saha futbol turnuvasının şampiyonu belirlenecek.

Bir önceki yazımız olan Cumhuriyet köyünde yüzler gülüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri