Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bağlar Belediyesinin yol çalışmaları devam ediyor

Bağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından sürdürülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmalar kapsamında ilçenin kırsal kesiminde bulunan Ortaören Mahallesinde çalışma başlattı. Mahallede sürdürülen çalışmaları denetleyen Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Özsoy, 2017 yol yapım programı kapsamında çalışmalarına devam ettiklerini dile getirdi. Yol yapım programına dahil edilen çalışmaların büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü belirten Özsoy, “Programın büyük bir kısmını tamamladık geri kalan kısmını da en kısa sürede tamamlayacağız. Bugün Ortaören Mahallesinde yol çalışması başlattık mahallenin yolunu en kısa süre de tamamlayarak halkın kullanımına sunacağız. Bu mahallemizin yolu bittikten sonra diğer mahallelerde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yol yapım çalışmasını denetleyen Özsoy, daha sonra mahalleli ile bir araya gelerek belediyenin yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mahalle sakinleri de Özsoy’a yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Altaç: “Eğitime harcanan bütçeden çekinmemek gerekir” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri