Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

ASDEP, Diyarbakır’da girilmedik ev bırakmayacak

ASDEP, Diyarbakır’da devleti vatandaş ile buluşturuyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın büyük destek verdiği ASDEP, özellikle gelir düzeyi düşük Sur ve Bağlar ilçesinde bulunan ailelere ulaşmayı hedefliyor. Aile ve Sosyal Politikalar Diyarbakır İl Müdürü Halit Açar başkanlığında ev ziyaretlerini sürdüren ASDEP çalışanları, kentte bulunan diğer kurumlarla da sürekli iletişim halinde olarak Diyarbakır’da örnek bir proje haline geldi.

100 bin vatandaşa ulaşıldı

ASDEP görevlileri, 2017 yılı içerisinde yaklaşık 14 bin haneyi ziyaret etti. Yaklaşık 100 bin vatandaşa ulaşan ASDEP, vatandaşlardan da tam destek aldı. Vatandaşların bütün taleplerini not alarak, çözüme kavuşturulması noktasında imkanları seferber eden Halit Açar, hedeflerinin bütün haneleri ziyaret etmek istediklerini söyledi. Açar, ASDEP’in hedefinin kentte bulunan tüm hanelere girmek olduğunu kaydederek, “15 Aralık’tan itibaren sahaya inen ASDEP personelleri, bugüne kadar yaklaşık 100 bin vatandaşa ulaştı” dedi.

Bir önceki yazımız olan Dicle Elektrik’e istihdama katkısından dolayı teşekkür belgesi verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri