Diyarbakır Haberleri, Diyarbakır Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AÖF vize sınav sonucu son dakika açıklaması!

2017 AÖF bahar dönemi vize sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce öğrencinin girdiği AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Genel anlamda 15 gün içerisinde açıklanan AÖF vize sonuçları bu hafta içerisinde açıklanacak mı? İşte eğitimine devam eden öğrencilerin merakla bekledi AÖF sınav sonuçları son dakika açıklaması ve öğrenme ekranı…

10 Mayıs salı günü itibariyle AÖF vize sınav sonuçları açıklandı. Aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak AÖF sonuçlarını öğrenebilirsiniz

AÖF sınav sonuçlarını https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden veya iOS ve Android Market platformundaki Anadolu uygulamasından öğrenebilirsiniz. Gerekli olan tek şey sizden istenen bilgileri doğru girmek.

AÖF SINAV TAKVİMİ

Anadolu Üniversitesi Senatosunun 14/02/2017 tarihli ve 2 sayılı kararı gereğince, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2016-2017 Öğretim Yılı Akademik Takvimine göre 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde; 27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavları ise 03-04 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

ÜÇ DERS SINAVINA GİREBİLMEK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Başarısız olduğu derslerden 3 ders sınavına girebilmek için öğrencilerin güz ya da yaz döneminde bu derslere kayıt yaptırması gerekiyor. Anadolu Üniversitesi’nin resmi sitesinden yapılan duyuruda ders notları DZ veya YZ olan öğrencilerin bu sınava giriş haklarının bulunmayacağı da hatırlatıldı.

Sınava giren öğrencilerin alacağı sonuçlar ise ‘Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esasları dikkate alınarak değerlendirilecek.

Bir önceki yazımız olan Yenidoğu Akademi : Öğretmen değişirse dünya değişir! başlıklı makalemizde EĞİTİM Haberleri ve yakındoğu üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri